Český den proti rakovině má nové webové stránky

Nová webová stránka

Pokud čtete tento článek, pak se nacházíte na nových webových stránkách sbírky Český den proti rakovině, kterou každý rok (již od roku 1996) v ČR pořádá Liga proti rakovině Praha z.s.

Tyto nové webové stránky navrhla a vytvořila společnost Trigama International s.r.o., která je IT partnerem Ligy proti rakovině Praha.

Doufáme, že se vám nové webové stránky budou líbit a najdete na nich všechny potřebné informace. Kromě změny vzhledu a rozšíření informací je zde ještě jedna poměrně zásadní novinka, kterou je propojení webových stránek se sociálními sítěmi Facebook, Twitter a Google+. Významnou novinkou je i interaktivní mapa, která vám v den akce (v roce 2016 je to 11. května) bude zobrazovat prodejce ve vašem okolí, kteří budou mít nainstalovanou mobilní aplikaci „Den proti rakovině” s nastaveným sdílením polohy prodejce (více informací o mobilní aplikaci naleznete na www.cdpr.cz/aplikace).

Pokud budete mít k nové webové prezentaci Českého dne proti rakovině nějaké dotazy, postřehy či připomínky, neváhejte je zaslat Mirkovi Jungwirthovi na e-mail miroslav.jungwirth@trigama.eu.

Věříme, že díky nové webové prezentaci se ještě více lidí v ČR dozví o Českém dni proti rakovině. Budeme tedy rádi, pokud informaci o nové webové stránce doporučíte sdílet svým známým, přátelům a kamarádům. Stačí kliknout na ikonky příslušných sociálních sítí.