Pokud máte chuť pomoci s nabízením kytiček a rozdáváním letáčků, je pro letošní rok nejvyšší čas se přihlásit, abychom Vám stihli včas kytičky doručit!
Váháte, nevíte, zda to zvládnete? Nemějte strach! Vše je mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá, a noví dobrovolníci jsou většinou opravdu příjemně překvapení.

Lidé sbírku díky dvacetileté tradici dobře znají a důvěřují jí, cena kytičky je velmi nízká, dárci rádi přispívají a sami často prodejce vyhledávají. Kromě počáteční odvahy Vás celá věc nic nestojí, za kytičky předem neplatíte a neprodané nám vracíte po sbírce zpět. A věřte, že zažít na vlastní kůži ty krásné pocity, že jste se i Vy podíleli na úspěchu této celonárodní sbírky a aktivně jste pomohli v boji proti rakovině, opravdu stojí za to! Jubilejní 20. sbírka je tou nejlepší příležitostí to zkusit.

Přihlásit se můžete kdykoli na telefonu 603 546 116 (Jana Mauleová) nebo e-mailu jana.mauleova@arcadia.cz. Případné dotazy nebo nejasnosti Vám samozřejmě rádi zodpovíme. Těšíme na všechny nové spolupracovníky!