Kytičky Ligy proti rakovině v ulicích už za 3 týdny!

Letošní 27. ročník sbírky Český den proti rakovině se kvapem blíží. Děkujeme všem přihlášeným spolupracovníkům!  Objednané kytičky, preventivní letáčky, trička a pokladní vaky v těchto dnech putují na jejich adresy – ve spolupráci s partnerem sbírky, firmou DPD CZ, jsme odeslali už téměř 1600 zásilek.

Na 14.000 dobrovolníků vyrazí do ulic nabízet kytičky s letošní světle modrou stužkou už ve středu 10. května. Ke každému kvítku dostanou dárci také preventivní letáček s informacemi, jak se chránit před nádorovými onemocněními, letos se zaměřením na prevenci rakoviny průdušek a plic.  

Chtěli byste také pomoci a zúčastnit se sbírky jako dobrovolníci? Neváhejte, kytičky zatím ještě máme! Ozvěte se nám co nejdříve na tel.: 603 546 116, nebo e-mail: jana.mauleova@arcadia.cz.

Žluté kvítky můžete nabízet nejen v ulicích, ale také ve firmě, provozovně, obchůdku, květinářství… Pokud provozujete takové místo a vaši zákazníci by uvítali možnost u vás žlutou kytičku získat, neváhejte a zavolejte nám! Na pevných prodejních místech můžete kytičky nabízet až do neděle 14. května.

Na všechny nové spolupracovníky se už teď těšíme a předem děkujeme všem, kteří si kytičku koupí a Český den proti rakovině 2023 podpoří!