Český den proti rakovině 10. 5. ještě stále hledá dobrovolníky!

Dobrovolnice

Pokud máte chuť podpořit letošní Český den proti rakovině aktivně a pomoci ve středu 10. května s nabízením kytiček a rozdáváním letáčků o prevenci nádorových onemocnění, je nejvyšší čas se ozvat, abychom Vám stihli včas kytičky doručit! Největší nedostatek dobrovolníků hlásí Jindřichův Hradec, Nymburk, Tachov, Rakovník, Dvůr Králové a Písek, ale přihlásit se můžete odkudkoli.

Váháte, nevíte, zda to zvládnete? Nemějte strach! Vše je mnohem jednodušší, než se na první pohled zdá, a noví dobrovolníci jsou většinou opravdu příjemně překvapení.

Lidé sbírku díky 21 let dlouhé tradici dobře znají a důvěřují jí. Cena kytičky je velmi nízká, dárci rádi přispívají a sami často prodejce vyhledávají. Kromě počáteční odvahy Vás dobrovolnictví nic nestojí, za kytičky předem neplatíte a neprodané nám vracíte po sbírce zpět.

A věřte, že zažít na vlastní kůži ty krásné pocity, že jste se i Vy podíleli na úspěchu této celonárodní sbírky a aktivně pomohli v boji proti rakovině, opravdu stojí za to!

Přihlásit se můžete kdykoli na telefonu 603 546 116 nebo e-mailu jana.mauleova@arcadia.cz. Případné dotazy nebo nejasnosti Vám samozřejmě rádi zodpovíme.

Těšíme na všechny nové spolupracovníky!