Letošní sbírka už za 10 dnů, ale stále možnost zapojení dobrovolníků na posledních chvíli!

Už více než měsíc postupně rozesíláme zásilky s materiálem přihlášeným dobrovolníkům (kytičky, preventivní letáky, pokladní vaky, plakáty, trička atd.) – ve spolupráci s partnerem sbírky, firmou DPD CZ, jsme odeslali už téměř 1800 zásilek.

Všem našim skvělým dobrovolníkům, kterých se přihlásilo už více než 14.500, moc děkujeme za jejich ochotu při letošním 28. ročníku Českého dne proti rakovině ve středu 15. května s nabízením kytiček a preventivních letáků pomoci!

Část připravených kytiček a pokladních vaků máme ještě k dispozici, proto stále nabízíme možnost přihlásit se na poslední chvíli. Pokud máte chuť pomáhat a můžete nabídnout kytičky a letáky lidem ve svém okolí, ozvěte se nám co nejdříve, abychom Vám stihli vše včas doručit! Volejte na tel. 603 546 116, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.

Kytičky můžete nabízet nejen v ulicích, ale také ve firmě, provozovně, obchůdku, květinářství… Pokud pracujete na takovém místě nebo ho provozujete a vaši spolupracovníci nebo zákazníci by uvítali možnost u vás žlutý kvítek získat, neváhejte a zavolejte nám! Na pevných distribučních místech můžete kytičky nabízet až do neděle 19. května.

Předem děkujeme všem dobrovolníkům, dárcům i partnerům, kteří letošní 28. roční sbírky Český den proti rakovině podpoří!