Žluté kvítky Ligy proti rakovině v ulicích už za 4 týdny!

Český den proti rakovině 2024 se pomalu blíží!
Dobrovolníky ve žlutých tričkách potkáte v ulicích už za necelý měsíc, ve středu 15. května. V letošním roce budou nabízet kytičky s tmavě růžovou stužkou. Ke každému kvítku dostanou dárci také preventivní letáček s informacemi, jak se chránit před nádorovými onemocněními – letos se zaměřením na prevenci rakoviny prsu a screeningové programy.  

Děkujeme všem už přihlášeným spolupracovníkům!  Objednané kytičky, preventivní letáčky, trička a pokladní vaky v těchto dnech rozesíláme ve spolupráci s partnerem sbírky, firmou DPD CZ, na jejich adresy.

Máte chuť se také aktivně zapojit a pomoci při sbírce jako dobrovolníci? Kytičky zatím ještě máme, tak neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve na tel.: 603 546 116 nebo e-mail: jana.mauleova@arcadia.cz.

Kytičky můžete nabízet nejen v ulicích, ale také ve firmě, provozovně, obchůdku, květinářství… Pokud pracujete na takovém místě nebo ho provozujete a vaši spolupracovníci nebo zákazníci by uvítali možnost u vás žlutý kvítek získat, neváhejte a zavolejte nám! Na pevných distribučních místech můžete kytičky nabízet až do neděle 19. května.

Na všechny nové spolupracovníky se už teď těšíme a předem děkujeme nejen jim, ale i všem, kteří při květnové sbírce příspěvkem za kytičku Český den proti rakovině 2024 podpoří!