Přípravy 28. ročníku sbírky naplno běží!

Loňský 27. ročník květinové sbírky Ligy proti rakovině přinesl skvělý výsledek – na sbírkovém účtu Českého dne proti rakovině 2023 se podařilo shromáždit rekordní částku přesahující 21,4 mil. Kč. Děkujeme ze srdce všem dárcům, dobrovolníkům i partnerům! 
Mapky s počty rozdaných kytiček a preventivných letáků v jednotlivých okresech a krajích ČR si v případě zájmu můžete prohlédnout zde: /mapa/

V těchto dnech už naplno běží přípravy letošního 28. ročníku sbírky. Český den proti rakovině 2024 proběhne ve středu 15. května 2024. Na pevných distribučních místech bude možné kytičky získat od středy 15. 5. do neděle 19. 5. Tematicky bude letošní ročník zaměřený na prevenci rakoviny prsu a screeningové programy více ZDE.

Rozesílka přihlášek stávajícím dobrovolníkům proběhla začátkem února. Budeme doufat, že většina tradičních spolupracovníků sbírku podpoří i letos a každý zájemce o kytičku dobrovolníky v den sbírky v ulicích potká.
Máte chuť pomáhat aktivněji nebo nepotkáváte ve svém okolí žádné prodejce? Rádi přivítáme také všechny nové zájemce o spolupráci! Ozvěte se nám co nejdříve na tel. 603 546 116 nebo e-mail: jana.mauleova@arcadia.cz, ať se můžeme domluvit na podrobnostech. 
Více o letošní sbírce: /letosni-sbirka/

Těšíme se spolu s Vámi na další ročník kytičkové sbírky Ligy proti rakovině v květnu 2024!