20. ročník Českého dne proti rakovině přináší řadu IT novinek!

IT Novinky Českého dne proti rakovině 2016

K příležitosti letošního jubilejního ročníku sbírky Český den proti rakovině jsme pro vás připravili ve spolupráci s naším IT partnerem Trigama International s.r.o. řadu novinek.

Aby vám žádná neunikla, přinášíme v tomto článku jejich souhrn:

  1. Nová webová stránka – jelikož čtete tento článek, tak jste si jistě všimli, že máme novou webovou stránku. Více informací o ní a možnost na zasílání podnětů naleznete ve starším článku.
  2. Mobilní aplikace “Den proti rakovině” – letos máte možnost stáhnout si pro svá mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS speciální webovou aplikace pro Český den proti rakovině. Informace o tom, k čemu vám může být tato aplikace dobrá a aplikace ke stažení, naleznete na příslušné stránce.
  3. E-kytičky – nově si také můžete prostřednictvím DMS pořídit tzv. e-kytičku, kterou si pak můžete třeba umístit na vaší profilovou fotografii na Facebooku. Více informací o e-kytičkách naleznete na příslušné stránce.
  4. Mapa prodejců – v mobilní aplikaci i na našem webu letos bude k dispozici mapa prodejců. Uvidíte na ní všechny prodejce (jako kytičky), kteří si aktivují sledování své pozice v mobilní aplikaci.
  5. Sociální sítě – nově nás můžete najít na Twitteru. K dispozici je i zavedená Facebooková stránka Ligy proti rakovině Praha, Českého dne proti rakovině a oficiální událost na Facebooku Český den proti rakovině 2016. Můžete nás podpořit i na Google+ (tam ale prozatím moc aktivní nejsme). No a hlavně můžete nyní všechny články (třeba tento) snadno jedním kliknutím sdílet na svých profilech na všech těchto sítích, čímž nám moc pomůžete s propagací a předem za to děkujeme!

Tak to je ze základních IT novinek vše, ostatní informace se dozvíte z našich sociálních sítí a v článcích zde na webu, takže je určitě sledujte a zítra v ulicích i na sítích na viděnou!

Sdílejte článek